Hotel Antonio Sponsorem Premium
...

Hotel Antonio Sponsorem Premium

By Redaktor
Lipiec 20, 2018

Hotel Antonio to funkcjonujący od 2006 roku, nowoczesny hotel biznesowy, położony w Jelczu-Laskowicach – 25km od aglomeracji Wrocławia i 10km od miasta powiatowego Oławy. 

Miło nam poinformować, że wczoraj została podpisana umowa sponsorska na sezon 2018-19 w ramach której Sponsorem Premium klubu został Hotel Antonio. Umowa została podpisana przez panią Prezes Hotelu Malwinę Krzyżanowską i Sebastiana Bednarz – Prezesa KS Acana Orzeł Futsal.

Hotel Antonio stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku podczas podróży biznesowych, jak również miejsce dla osób chcących zorganizować wyjątkowe spotkanie lub imprezę. Dla bezpieczeństwa naszych Klientów obiekt jest monitorowany i chroniony całą dobę.

Gościom Hotel Antonio oferuje 22 komfortowe, bardzo przestronne pokoje jedno, dwu i trzy osobowe oraz 2 pokoje o podwyższonym standardzie, co łącznie daje 45 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV satelitarną, telefon, biurko oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.

Na terenie całego obiektu skorzystać można z bezpłatnego łącza internetowego Wi-Fi.

Restauracja

Hotel dysponuje, szykowną salą bankietową mogącą pomieścić 200 osób, nowoczesnym patio liczącym około 30 miejsc oraz stylową restauracją do 50 miejsc konsumpcyjnych. Restauracja oferuje wyśmienite i różnorodne dania kuchni europejskiej, w szczególności włoskiej i polskiej. Nasz profesjonalny serwis gastronomiczny gwarantuje obsługę każdej imprezy w sposób wyjątkowy i profesjonalny. Kelnerzy o wieloletnim stażu, a także młodzi adepci sztuki kelnerskiej stale dokształcają się, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach w celu stałego podnoszenia jakości świadczonych usług, co czyni naszą restaurację bardzo wyjątkową. Restauracja w Hotelu Antonio czynna jest codziennie w godzinach od 10.00 do 22.00. Śniadania serwowane w formie bufetu szwedzkiego w godzinach 6:00-10:30.

Imprezy firmowe

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Antonio, miejsca, w którym w wytworny sposób zorganizujemy Państwu przyjęcie czy biznesową kolację. Przestronne i stylowe wnętrza, profesjonalna obsługa, wyśmienite menu sprawią, że Państwa spotkanie będzie niezapomnianym wydarzeniem. Hotel Antonio od lat organizuje kompleksowo imprezy integracyjne, bankiety, pokazy czy też konferencje. Z niezwykłą precyzją staramy się dobrać menu, układ i wystrój sali do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

Hotel Antonio ***

ul. Wrocławska 10

55-220 Jelcz-Laskowice

RECEPCJA:

tel. +48 (71) 381 21 21
kom. +48 500 623 533
fax. +48 (71) 381 21 23

email: recepcja@hotelantonio.eu

Post By : Redaktor