Wprowadzone przez Sebastian Bednarz

Sezon 2019-20 bilety i karnety

Już 5 sierpnia 2019 rozpoczniemy 1 etap sprzedaży karnetów. Dla wszystkich którzy zakupią w przedsprzedaży przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Poniżej przedstawiamy również politykę cenową na zbliżający się wielkimi krokami sezon. BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ – 5 ZŁ uczniom i studentom do 26 roku życia, seniorom od 60 roku życia, kobietom. BILETY DARMOWE PRZYSŁUGUJĄ: dzieciom do 13 roku życia, zawodnikom […]

Kim jest Adriano Foglia?

Urodzony w Brazylii Foglia przez wiele lat reprezentował Włochy wygrywając m.in. Mistrzostwo Europy.  W swojej wieloletniej karierze Foglia zdobył wiele trofeów. Z reprezentacja Włoch był wicemistrzem Świata (Taiwan 2004) i trzecią drużyną globu podczas World Cup w Brazylii w 2008 roku. W rozgrywkach o prymat w Europie zdobył każdy z krążków – złoto w turnieju […]

Oficjalny komunikat: Adriano Foglia

Z przyjemnością informujemy, że były reprezentant Włoch Adriano Foglia wzmocni kadrę KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice. Adriano jest jednym z najlepszych zawodników na świecie, do tej pory występował w brazylijskim klubie Magnus Futsal. Witamy na pokładzie!

,

Starcie beniaminków. Czyje ambicje okażą się większe?

My wygraliśmy 1 ligę na południu z dwupunktową przewagą, a Red Devils Chojnice na północy z sześciopunktową. Do pierwszej bezpośredniej konfrontacji w ekstraklasie podchodzimy na ciężko wywalczonej pozycji wicelidera. Musimy jednak w każdym meczu udowadniać, że zasługujemy na tak wysoką lokatę i w sobotę nie będzie inaczej.

Henry Hatakeyama: Atmosfera na meczach jest fenomenalna

– Miałem inne propozycje, ale tutaj przyciągnęły mnie projekt klubu i perspektywa zostania mistrzem w Polsce. Orzeł wydał mi się bardzo ułożonym i ambitnym klubem – mówi Henry Hatakeyama, nasz nowy zawodnik. Trzydziestolatek zdążył już występować nie tylko w rodzinnej Brazylii, ale i w Rosji, Portugalii, czy na Słowacji.

,

My w wielkim stylu odrabiamy straty, a Clearex niespodziewanie remisuje

Trudno stwierdzić, przebieg którego meczu 4. kolejki był bardziej zaskakujący – tego w Jelczu-Laskowicach czy w Chorzowie? My strzeliliśmy pięć bramek, przegrywając jeszcze 23. minucie 0:3, a Clearex na minutę przed końcem zdołał trafić dwukrotnie i uratować choć remis. Gdy dodamy do tego jeszcze wysokie zwycięstwo Rekordu, otrzymamy ogromną dawkę emocji.