Ta kolejka idealnie odzwierciedla, które zespoły będą mierzyć się z sobą jeszcze po sezonie zasadniczym. Kibiców czekają więc bezpośrednie pojedynki o zajęcie najlepszych miejsc na starcie.

Czytaj dalej

Zespół z Gliwic nie zdobył w pierwszych sześciu kolejkach nawet punktu, za to w drugiej rundzie przegrał tylko raz. Nie będzie więc łatwo powtórzyć w sobotę zwycięstwa z października.

Czytaj dalej

Ta kolejka zadecydowała o tym, kto będzie walczył o medale, a kto o pozostanie w ekstraklasie (choć Red Dragons może być o to spokojny). Choć do niespodzianek niewiele zabrakło w Toruniu, Pniewach i Chojnicach.

Czytaj dalej

Po starciu z pierwszej rundy pozostał niedosyt – zwycięstwo z brązowym medalistą Polski leżało w zasięgu ręki. W piątek było podobnie, jednak to znów wicelider mógł cieszyć się z wygranej 2:1.

Czytaj dalej

Do ekstraklasowych zespołów przybywa coraz więcej zagranicznych zawodników. Szczególnie wielonarodowościowy jest zespół beniaminka z Jelcza-Laskowic. Fanklub tego zespołu chciał zwrócić uwagę na problem złego traktowania obcokrajowców. – My widzimy futsal, a nie pochodzenie – podkreśla jedna z fanek.

Czytaj dalej

Przedwcześnie nadeszła ostatnia kolejka z racji przełożenia dwóch innych. Finalne starcia z pierwszej rundy teraz o niczym nie przesądzą. Za hity można uznać co najmniej dwa starcia – te w Toruniu i Chorzowie.

Czytaj dalej

Spotkamy się prawdopodobnie jeszcze w rundzie dodatkowej, ale w walce o medal już to bezpośrednie starcie może być kluczowe. Niepokonany od czterech meczów, w tym dwóch u siebie, FC Toruń nie odpuści w piątek kolejnego zwycięstwa.

Czytaj dalej

Choć sama wygrana nie jest dużym zaskoczeniem, to zdobycie przez Pogoń 7 punktów w 3 meczach już tak. Piast umocnił się w grupie mistrzowskiej, a my wróciliśmy do gry o czołówkę – dzięki remisowi w Zduńskiej Woli.

Czytaj dalej

Porażka w sobotę mogłaby utemperować nasze ambicje na ten sezon. Udowodniliśmy jednak stylem gry i wynikiem, że chcemy bić się o czołówkę. Obie połowy należały do nas, dzięki czemu wygraliśmy 4:2.

Czytaj dalej

Clearex czy Gatta – w niedzielę okażę się, kto będzie zajmował miejsce w pierwszej trójce. Emocje wywołują też derby Górnego Śląska z Piastem i AZS-em w rolach głównych. Za to my powalczymy o zbliżenie się do czołówki.

Czytaj dalej