KLUB 100

O projekcie 

„Klub 100” jest odpowiedzią KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice na chęć wsparcia naszego klubu przez osoby prywatne oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. W ramach naszego projektu dajemy Państwu możliwość zaistnienia w sporcie oraz marketingu sportowym, a zarazem umożliwiamy Państwu zaprezentowanie się jako podmiot, któremu zależy na rozwoju naszej drużyny i sportu w Jelczu-Laskowicach. A wszystko to bez potrzeby inwestowania wielkich środków finansowych. „Klub 100” to inicjatywa w ramach której każdy chętny deklaruje comiesięczne, wpłaty na rzecz klubu w kwocie 300 zł netto. Zebrane przez nas w ten sposób środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów działalności statutowej klubu. Zależy nam, aby nasz „Klub 100” stał się centrum zrzeszającym naszych sympatyków wespół z którymi będziemy mogli razem tworzyć nasza drużynę i dążyć do sukcesów!

 

#OneTeamOneDream

W ramach comiesięcznej wpłaty członek „Klub 100” otrzymuje:

  1. Miejsce na stronie www.orzelfutsal.pl w zakładce „Klub 100” gdzie będzie pojawiać się imię i nazwisko Partnera lub logo firmy wraz z linkiem do jego strony – nasza strona notuje ponad 5 tys. unikalnych odwiedzin w miesiącu. Logo na naszej stronie odsyłające do strony Partnera to doskonała forma reklamy na terenie miasta Jelcz-Laskowice, powiatu oławskiego i okolic.
  2. Logo/nazwisko Partnera na dedykowanym banerze promującym „Klub 100”. Baner eksponowany będzie zarówno na meczach domowych, jak i wyjazdowych naszej drużyny.
  3. Post promujący Partnera na portalu społecznościowym www.fb.com/orzelfutsal zawierający link do strony Partnera (w przypadku firm) oraz imienne podziękowania – nasz FanPage posiada ponad 9980 polubień i aktywnych użytkowników śledzących życie klubu. Tygodniowy zasięg postów to ponad 60000 unikalnych odbiorców.
  4. Unikatową koszulkę „Klubu 100”, która będzie dostępna tylko dla Klubowiczów w sprzedaży w naszym sklepie.
  5. Naklejkę „Wspieram KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice”, którą można przykleić na samochodzie lub w swojej firmie.
  6. Zaproszenia VIP na mecze ligowe.
  7. Podziękowania za zaufanie i wsparcie naszego zespołu.

Załączniki Programu do pobrania:

Regulamin Klub 100 pobierz

Deklaracja Członkowska pobierz

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

  • Sebastian Bednarz tel. 696 472 203 sebastian.bednarz@orzelfutsal.pl
  • Jarosław Patałuch tel. 512 253 763 jaroslaw.pataluch@orzelfutsal.pl