Wiadomości
...
Redaktor
20Lip

Hotel Antonio Sponsorem Premium

Hotel Antonio to funkcjonujący od 2006 roku, nowoczesny hotel biznesowy, położony w Jelczu-Laskowicach – 25km od aglomeracji Wrocławia i 10km od miasta powiatowego Oławy.  Miło nam poinformować, że wczoraj została podpisana umowa sponsorska na sezon 2018-19 w ramach której Sponsorem Premium klubu został Hotel Antonio. Umowa została podpisana przez panią Prezes Hotelu Malwinę Krzyżanowską i … Continue reading „Hotel Antonio Sponsorem Premium”

Więcej
...
Redaktor
comments off
25Cze

Opadł już kurz po ostatnim meczu ligowym, którym zapewniliśmy sobie awans do Futsal Ekstraklasy. Ostatnie treningi odbyły się w połowie maja a teraz cały naród żyje mundialem w Rosji. Jednak mimo że wygląda że klub przebywa na urlopach to rzeczywistość pokazuje coś dokładnie innego. Od ostatniego gwizdka sezonu 1 Polskiej Ligi Futsalu zarząd rozpoczął chyba … Continue reading „”

Więcej
...
Redaktor
comments off
22Maj

NETPAK Sp. z o.o. otwiera Klub 100

Niezmiernie miło nam poinformować iż mamy pierwszą firmę, która weszła do „Klub 100”. Nie jest to dla nas zaskoczenie – gdyż  firma NETPAK Sp. z o.o. wspiera projekt KS Acana Orzeł Futsal od samego początku. Wiedza, doświadczenie, pasja Internet stał się nieodłącznym elementem naszego życia, potrzebnym do pracy, nauki, zabawy. Oferujemy wysokiej jakości dostęp do … Continue reading „NETPAK Sp. z o.o. otwiera Klub 100”

Więcej

Finał ligi za nami

Orzeł pewnie wchodzi do ekstraklasy, a Malwee hitem utrzymuje się w lidze. Kibice nie mogli oczekiwać na brak emocji, których musi wystarczyć im na kilka miesięcy.

Więcej

Witamy Futsal Ekstraklasę wynikiem godnym mistrzów

22 mecze pełne walki przyniosły oczekiwany rezultat – awans. Wygrywamy 5:0 z AZS-em Lublin i przygotowujemy się na nowe wyzwania w Futsal Ekstraklasie.

Więcej

Ostatni krok do awansu

Czasem wypadaliśmy lepiej, czasem gorzej. Zdarzyło nam się strzelać wiele bramek, ale przytrafiło też po kilka ich tracić. Nasza postawa podczas 21 spotkań zaprowadziła nas na pierwsze miejsce. Udowodniliśmy, że na nie zasługujemy i jesteśmy w stanie je utrzymać po starciu z AZS-em Lublin.

Więcej

Finał sezonu przed nami

21 kwietnia, sobota, punkt 18 – wszyscy zasiadamy na trybunach i podziwiamy poczynania naszych drużyn w sześciu miastach. W trzech z nich toczy się walka o ogromną stawkę: w Jelczu-Laskowicach, Rudzie Śląskiej oraz w Nowinach.

Więcej

Emocje będą do samego końca

Nie dość że po tej kolejce nie można jeszcze wyłonić mistrza, to pod znakiem zapytania stanęło to, które zespoły będą występować w przyszłym sezonie w niższej klasie. Obfitujące w bramki spotkania to coś w sam raz na nadchodzący koniec rozgrywek.

Więcej

Futsal Masters coraz bliżej. Potrzebujemy waszych głosów

Staramy się o dofinansowanie Futsal Masters 2018 w ramach programu „Aktywny Dolny Śląsk”. Wasze głosy mogą zapewnić nam dodatkowe 20 tys. zł, by czwarta edycja turnieju zrobiła jeszcze większe wrażenie niż poprzednie. Macie czas do 22 kwietnia.

Więcej

Drugi krok w stronę awansu wykonany w świetnym stylu

Zeszłotygodniowe zwycięstwo 13:0 z Remedium Pyskowice nie było przypadkiem. Z Rzeszowa przywozimy komplet punktów, dziesięć strzelonych bramek i ogromną motywację do wywalczenia awansu.

Więcej