Wiadomości

Pierwsza runda z perspektywy parkietu

Przerwa w rozgrywkach stanowi doskonały moment, by podsumować i przeanalizować to, co działo się od września na boiskach 1 Polskiej Ligi Futsalu. Cześć zawodników już teraz dzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Więcej

Maciej Foltyn: Jestem we właściwym miejscu

Z Maciejem Foltynem, kapitanem Orła, o jego pierwszych miesiącach w nowym klubie rozmawiał Mariusz Bartodziej.

Więcej

Wpadki konkurencji z korzyścią dla nas

Święta dopiero za dwa tygodnie, ale nasi ligowi rywale już podarowali nam prezenty. Wszystkie drużyny aspirujące do awansu, od Gwiazdy po GKS Tychy, musiały uznać w tej kolejce wyższość swoich przeciwników.

Więcej

Kończymy tegoroczne rozgrywki

W związku z przełożeniem naszego meczu, czeka nas w tym tygodniu jedynie pięć spotkań. Obserwujmy rywali, którzy tracą do nas pojedyncze punkty. Czy ktoś zdoła nas wyprzedzić jeszcze w tym roku?

Więcej

Mamy nowego lidera!

Na czele tabeli, dzięki zwycięstwu w bezpośrednim starciu z GKS-em Tychy, znaleźliśmy się my. Jednak w czubie jest bardzo gęsto – kolejne zespoły dzieli od siebie punkt albo dwa. To zapowiada walkę o awans aż do ostatniej kolejki.

Więcej

Wracamy na szczyt!

Zwycięstwo 6:1 z Heiro Rzeszów i porażka 5:8 GKS-u Tychy z AZS-em Lublin zapewniają nam pierwsze miejsce w tabeli. Jednak na świętowanie jeszcze zbyt wcześnie. Świetną dyspozycję musimy utrzymać do końca sezonu.

Więcej

Ostatni mecz w roku przed własną publicznością

Trzy zwycięstwa z rzędu, w tym dwa wysokie i z zachowaniem czystego konta. W piątek będziemy mieli okazję udowodnić swoją dobrą dyspozycję w meczu z Heiro Rzeszów. To ostatnie spotkanie przed własną publicznością w tym roku. Liczymy na Wasze wsparcie!

Więcej

Czwarty miesiąc rozgrywek przed nami

Czas szybko leci, rudna dobiega końca. Jeszcze tylko dwie kolejki i przekonamy się, kto będzie najbliżej awansu do Futsal Ekstraklasy, a kto musi obawiać się pożegnania z rozgrywkami. Mecze zaczynamy już w piątek.

Więcej

Remis w hicie kolejki i kontrowersje w meczu lidera

Kibicie Gwiazdy mogą czuć się podłamani po kolejnym remisie ich zespołu. Jednak z jeszcze większymi emocjami halę opuszczali fani Heiro po kontrowersyjnej decyzji sędziego w meczu z liderem. A my dalej zmierzamy właściwą ścieżką – prosto po awans.

Więcej

Sukces w Pyskowicach – czyste konto drugi raz z rzędu

Podczas niedzielnego meczu z FC Remedium Hybryd Pyskowice dostarczyliśmy kibicom ogromnych emocji, a co najważniejsze – podtrzymaliśmy dobrą passę. Zwycięstwo 7:0 może zadowalać. Robimy dalej swoje i czekamy na potknięcia liderów.

Więcej