Wiadomości

Doświadczenie zaważyło. Z Chorzowa wracamy z cenną lekcją

Stanęliśmy w poniedziałek naprzeciwko pięciokrotnego mistrza Polski z ponad 20-letnim doświadczeniem. W dodatku trafiliśmy na jego dzień. Bramka Allysona Amantesa przywróciła nam nadzieję na odrobienie strat, jednak Mikołaj Zastawnik szybko dołożył swoją czwartą bramkę i ustanowił wynik 5:1.

Więcej

Kacper Kędra: Chciałbym spędzić tu parę lat

– Jak na pierwszy sezon w takim zespole rozgrywam dużo minut – mówi Kacper Kędra. Ma dopiero dwadzieścia lat, a już dzięki dużemu zaangażowaniu zyskał zaufanie trenera, co zaowocowało jego pierwszymi bramkami w Futsal Ekstraklasie.

Więcej

Hit w Chorzowie. Po raz pierwszy zagościmy w SportKlubie

W związku ze zmaganiami Rekordu w Lidze Mistrzów, jeden mecz 8. kolejki Futsal Ekstraklasy wypada. Emocji jednak nie zabraknie. Lider jedzie do Chojnic, Pogoń spróbuje odnotować pierwsze zwycięstwo, a my zagramy w poniedziałek w hicie z Clearexem – po raz pierwszy na kanale SportKlub.

Więcej

Trudna przeprawa w Chorzowie

Drugi raz z rzędu gramy na wyjeździe. Po Podlasiu, gdzie pokonaliśmy 6:1 MOKS Białystok, przychodzi czas na Górny Śląsk. Aspirujący do mistrzostwa Clearex nie wygrał od dwóch kolejek. Mimo to wciąż pozostaje jedną z najniebezpieczniejszych drużyn w lidze.

Więcej

Derby Śląska dla Rekordu. Piast z pierwszymi punktami

Niewiele brakowało, a Rekord musiałby pogodzić się z drugą porażką w sezonie. Zaprezentował jednak, że wystarczy mu pół minuty, by odwrócić przebieg spotkania. Tymczasem my w Białymstoku zdominowaliśmy rywala, a Piast zanotował pierwsze zwycięstwo.

Więcej

Dominacja w Białymstoku. Umacniamy się w czołówce

Choć w pierwszej połowie sobotniego spotkania z MOKS Białystok nie uzyskaliśmy bezpiecznego rezultatu, to po przerwie przełożyliśmy naszą dominację na wynik. Tym samym zasłużenie wygraliśmy 6:1. Po siedmiu kolejkach utrzymujemy się na trzecim miejscu z punktem straty do lidera i przewagą czterech oczek nad niższymi lokatami.

Więcej

Hit już w piątek, a później będzie równie ciekawie

Futsal Ekstraklasa zaczyna 7. kolejkę z wysokiego c, od starcia Rekordu z Clearexem, które wyłonowi nowego, przynajmniej tymczasowego, lidera. My za to jedziemy do Białegostoku po utrzymanie się na podium. Kluczowy dla obu zespołów może być jednak pojedynek Piasta z Pogonią.

Więcej

Utrzymać podium w Białymstoku

Świetną postawę w meczu z AZS UG Gdańsk musimy odstawić na bok, ponieważ przed nami kolejne trudne wyzwanie. Zagramy z MOKS Słoneczny Stok Białystok, który co prawda zajmuje ósmą lokatę, ale dopiero co zdążył wyrwać remis Clearexowi. Do Białegostoku jedziemy w sobotę, by utrzymać trzecie miejsce, a nawet by wspiąć się jeszcze wyżej.