Wiadomości

Przygotować się na ciężki bój przed własną publicznością

Mimo że przed rozpoczęciem rozgrywek się na to nie zapowiadało, GSF Gliwice może się okazać jednym z trudniejszych rywali w lidze. Jak dotąd beniaminka zatrzymał jedynie GKS Tychy, i to na własnym terenie. Przed naszymi zawodnikami spore wyzwanie, które będzie wymagało ciągłego zachowania koncentracji.

Więcej

Zacięte walki po obu stronach tabeli

Pierwszych emocji w tej kolejce dostarczy już w czwartek starcie zespołów z Rudy Śląskiej i Nowin. Najbardziej zacięte wydają się spotkania Orła z GSF-em Gliwice oraz Odry Opole, aktualnego lidera, z GKS-em Tychy.

Więcej

Opolski beniaminek na szczycie tabeli

Już tylko trzy zespoły mogą się pochwalić kompletem punktów po czterech kolejkach. Prowadzi FK Odra Opole, a podium uzupełniają kluby z Jelcza-Laskowic i Rudy Śląskiej. Niedawny lider, KS Gredar Futsal Team Brzeg, spadł po derbowej porażce na piąte miejsce.

Więcej

Punkty z Tych wywiezione w ostatniej minucie

Po raz pierwszy w sezonie nasze zwycięstwo było zagrożone. Z niedzielnego spotkania z GKS-em Tychy płynie prosta nauka, że poprzednie sukcesy nie zapewniają kolejnych. W każdym meczu trzeba walczyć do końca, a zawodnicy Orła dowiedli, że są na to gotowi.

Więcej

Do Tych po kolejny awans w tabeli

Krok po kroku, dzięki świetnym występom, wspinamy się po ligowej drabince. Jesteśmy już bliscy miejsca, które jest naszym celem w tym sezonie. Zwycięstwo w czwartej kolejce z GKS-em Tychy może nas do niego przybliżyć.

Więcej

Kolejne derby Opolszczyzny przed nami

Tym razem kluby rozpoczną zmagania już w piątek o 20:00, a zmierzą się nasz ostatni rywal i zaskakująca Odra Opole. Orzeł za to będzie miał okazję odskoczyć GKS-owi Tychy, który również zdobył jak na razie dziewięć punktów.

Więcej

Paweł Synowiec: Z każdym meczem jestem coraz lepszym futsalowcem

Z Pawłem Synowcem, który grę na trawie ostatecznie porzucił dla występów w barwach Orła, rozmawiał Mariusz Bartodziej.

Więcej

Pierwszy podział punktów

GKS Tychy zatrzymał rozpędzonego beniaminka z Gliwic, a w Pyskowicach doszło do pierwszego podziału punktów w sezonie. Tabela powoli zaczyna się nam coraz bardziej dzielić.

Więcej

5:1 po raz trzeci

W sobotnim starciu okazało się, że zwycięstwo 5:1 nas prześladuje. Najpierw Berland Komprachcice, później łódzki AZS, a teraz przyszedł czas na GKS Ekom Futsal Nowiny. Takie fatum mogłoby ciążyć na nas już do końca sezonu.

Więcej

Podtrzymać dobrą passę

Jak dotąd nie zawiedliśmy ani u siebie, ani na wyjeździe. Przy świetnym dopingu kibiców podczas obu meczów, pewnie zwyciężyliśmy z Berlandem Komprachcice i AZS-em WSIU Alimentura Malwee Łódź. W sobotę ponownie będziemy bronić swojego terenu przez zespołem z Nowin.

Więcej