Wiadomości

Niech historia zatoczy koło

W pierwszej rundzie mecz z Gwiazdą Ruda Śląska okazał się świetnym przełamaniem po serii dwóch porażek. W sobotę, po dwukrotnym podziale punktów, mamy szansę częściowo powtórzyć historię.

Więcej

Koniec sezonu coraz bliżej

Przed nami ostatnie pięć kolejek. Na hity wyrastają spotkania w Gliwicach i Jelczu-Laskowicach. Uwaga klubów z czołówki tabeli skupi się jednak także na starciu GKS-u Tychy z Gredarem Brzeg, ponieważ potknięcie tyszan prawdopodobnie przekreśliłoby ich szansę na awans.

Więcej

KS Acana Orzeł Cup wraca do Jelcza-Laskowic

Już kilkukrotnie w zeszłym roku organizowaliśmy rozgrywki dla adeptów futsalu. 18 marca rozpocznie się cykl tegorocznych turniejów, a pierwsi powalczą w Jelczu-Laskowicach zawodnicy sześciu drużyn z rocznika 2010.

Więcej

Wyrównana kolejka

Za wyjątkiem meczu Heiro z Berlandem, wszystkie mecze kolejki były dość wyrównane. Wielkich niespodzianek nie było, ale ogromnych nie brakowało.

Więcej

Odrobiliśmy straty w Opolu

Dwukrotnie musieliśmy gonić w niedzielę wynik i dwukrotnie nam się to udało. Remis 3:3 z Odrą Opole okazuje się cenny, bo pozwala nam zachować odpowiednią przewagę punktową. Teraz wiele zależy od przyszłotygodniowego meczu z Gwiazdą.

Więcej

Zrewanżować się w Opolu

W naszym pierwszym ligowym starciu z Odrą popełniliśmy kilka błędów, które zaważyły na wyniku. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło i wiemy, co zrobić, by wygrać. Ciężko wywalczyliśmy pozycję lidera i nie oddamy jej tak łatwo.

Więcej

Starcia na szczycie

Gorąco będzie w Opolu, gdzie miejscowa Odra podejmie Orła, i w Rudzie Śląskiej, w której Gwiazda zmierzy się z GKS-em Tychy. Warto także obserwować, czy kolejnych niespodzianek dostarczą Heiro i Remedium.

Więcej

Gęsto na szczycie tabeli

Aż cztery zespoły mają na swoim koncie ponad trzydzieści punktów, a jeżeli GSF Gliwice wygra zaległe spotkanie, to będzie piątym. Sytuacja zarówno na górze tabeli, jak i na samym dole, jest bardzo niejasna, a  do jej utrzymania przyczyniły się rezultaty tej kolejki.

Więcej

Wywozimy z Gliwic pierwszy remis w sezonie

W naszym szesnastym spotkaniu po raz pierwszy doszło do podziału punktów. I choć prowadziliśmy i byliśmy bliscy zwycięstwa, to remis 3:3 pozwala nam nadal być zależnym w tabeli wyłącznie od siebie.

Więcej

Potwierdzić przewagę w Gliwicach

Cztery zwycięstwa z rzędu pozwalają optymistycznie spoglądać w przyszłość, jednak na rozluźnienie jeszcze za wcześnie. Czekają nas bardzo trudne spotkania, a jednym z nich jest sobotni wyjazd do Gliwic, w którym mamy okazję zrewanżować się za październikową porażkę.

Więcej