MMP

BANNER_Młodzieżowe Mistrzostwa Polski_skala 1_10_60cm x 10cm

Turniej Finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U-20


16-18.12.2016 OLEŚNICA

Uczestnicy:

  1. MKF Solne Miasto Wieliczka – obrońca tytułu
  2. KS Orzeł Futsal – gospodarz
  3. Unisław PBDI Team
  4. TAF Toruń
  5. Rekord Bielsko-Biała
  6. Gwiazda Ruda Śląska
  7. GSF Gliwice
  8. GKS Futsal Tychy
  9. Junior Hurtap Łęczyca
  10. AZS UG Gdańsk
  11. Futsal Politechnika Gdańska
  12. AZS UMCS Lublin
  13. UEK Kraków
  14. Euromaster Chrobry Głogów
  15. BSF Bochnia
  16. Gredar Futsal Team Brzeg
Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt
1 UMCS Lublin 3 2 0 1 5+1 6
2 Unisław Team PBDI 3 2 0 1 2+1 6
3 GSF Gliwice 3 1 0 2 5-1 3
4 KS Orzeł Futsal 3 1 0 2 4-1 3
Klub 1 2 3 4
1 Logo UMCS Lublin - 1:0 3:2 1:2
2 Logo Unisław Team PBDI 0:1 - 1:0 1:0
3 Logo GSF Gliwice 2:3 0:1 - 3:2
4 Logo KS Orzeł Futsal 2:1 0:1 2:3 -

Mecz Score
16 grudnia 2016 13:00
Unisław Team PBDI UMCS Lublin
0 - 1
16 grudnia 2016 13:50
KS Orzeł Futsal GSF Gliwice
2 - 3
17 grudnia 2016 08:30
Unisław Team PBDI GSF Gliwice
1 - 0
17 grudnia 2016 09:20
KS Orzeł Futsal UMCS Lublin
2 - 1
17 grudnia 2016 15:10
UMCS Lublin GSF Gliwice
3 - 2
17 grudnia 2016 16:00
KS Orzeł Futsal Unisław Team PBDI
0 - 1

Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt
1 AZS Gdańsk 3 1 1 1 11+2 4
2 GKS Tychy 3 0 2 1 6-4 2
3 Gredar Brzeg 3 0 2 1 10-3 2
4 MKF Solne Miasto Wieliczka 3 2 1 0 10+5 7
Klub 1 2 3 4
1 AZS Gdańsk - 5:1 4:4 2:4
2 Logo GKS Tychy 1:5 - 4:4 1:1
3 Logo Gredar Brzeg 4:4 4:4 - 2:5
4 Logo MKF Solne Miasto Wieliczka 4:2 1:1 5:2 -

Mecz Score
16 grudnia 2016 14:40
GKS Tychy – AZS Gdańsk
1 - 5
16 grudnia 2016 15:30
MKF Solne Miasto Wieliczka Gredar Brzeg
5 - 2
17 grudnia 2016 10:10
GKS Tychy Gredar Brzeg
4 - 4
17 grudnia 2016 11:00
MKF Solne Miasto Wieliczka – AZS Gdańsk
4 - 2
17 grudnia 2016 16:50
AZS Gdańsk – Gredar Brzeg
4 - 4
17 grudnia 2016 17:40
MKF Solne Miasto Wieliczka GKS Tychy
1 - 1

Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt
1 Gwiazda Ruda Śląska 3 2 1 0 8+7 7
2 Junior Hurtap Łęczyca 3 1 2 0 3+1 5
3 TAF Toruń 3 0 0 3 3-9 0
4 UEK Kraków 3 1 1 1 7+1 4
Klub 1 2 3 4
1 Logo Gwiazda Ruda Śląska - 0:0 4:1 4:0
2 Logo Junior Hurtap Łęczyca 0:0 - 2:1 1:1
3 Logo TAF Toruń 1:4 1:2 - 1:6
4 Logo UEK Kraków 0:4 1:1 6:1 -

Mecz Score
16 grudnia 2016 16:40
Junior Hurtap Łęczyca TAF Toruń
2 - 1
16 grudnia 2016 17:30
Gwiazda Ruda Śląska UEK Kraków
4 - 0
17 grudnia 2016 11:50
Junior Hurtap Łęczyca UEK Kraków
1 - 1
17 grudnia 2016 12:40
Gwiazda Ruda Śląska TAF Toruń
4 - 1
17 grudnia 2016 18:30
TAF Toruń UEK Kraków
1 - 6
17 grudnia 2016 19:20
Gwiazda Ruda Śląska Junior Hurtap Łęczyca
0 - 0

Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt
1 BSF Bochnia 3 2 0 1 10+4 6
2 Euromaster Głogów 3 0 1 2 2-5 1
3 Politechnika Gdańska 3 0 1 2 3-7 1
4 Rekord Bielsko-Biała 3 3 0 0 10+8 9
Klub 1 2 3 4
1 Logo BSF Bochnia - 2:0 7:2 1:4
2 Logo Euromaster Głogów 0:2 - 1:1 1:4
3 Logo Politechnika Gdańska 2:7 1:1 - 0:2
4 Logo Rekord Bielsko-Biała 4:1 4:1 2:0 -

Mecz Score
16 grudnia 2016 18:20
BSF Bochnia Euromaster Głogów
2 - 0
16 grudnia 2016 19:10
Rekord Bielsko-Biała Politechnika Gdańska
2 - 0
17 grudnia 2016 13:30
BSF Bochnia Politechnika Gdańska
7 - 2
17 grudnia 2016 14:20
Rekord Bielsko-Biała Euromaster Głogów
4 - 1
17 grudnia 2016 20:10
Euromaster Głogów Politechnika Gdańska
1 - 1
17 grudnia 2016 21:00
Rekord Bielsko-Biała BSF Bochnia
4 - 1

Mecz nr 25 ¼ finału: 18.12.2016 godzina 09-00 UMCS Lublin – AZS UG Gdańsk 2-2 k.3-2

Mecz nr 26 ¼ finału: 18.12.2016 godzina 10-00 Solne Miasto Wieliczna – Unisław Team 1-2

Mecz nr 27 ¼ finału: 18.12.2016 godzina 11-00 Gwiazda Ruda Śląska – BSF Bochnia 0-5.

Mecz nr 28 ¼ finału: 18.12.2016 godzina 12-00 Rekord Bielsko-Biała – Hurtap Łęczyca 2-1.

Mecz nr 29 ½ finału: 18.12.2016 godzina 13-00 UMCS Lublin – BSF Bochnia 2-0

Mecz nr 30 ½ finału: 18.12.2016 godzina 14-00 Rekord Bielsko-Biała – Unisław Team 2-0.

Mecz o 3 miejsce: 18.12.2016 godz. 15:00

Unisław Team – BSF Bochnia 4-4 k. 8-7

FINAŁ MMP U-20: 18.12.2016 godz. 16:00

Rekord Bielsko-Biała – UMCS Lublin 4-1

Najlepsi strzelcy
zawodnik drużyna występy bramki średnia
1. Patryk Kura BSF Bochnia 6 5 0.83
2. Tomasz Gąsior Rekord Bielsko-Biała 6 5 0.83
3. Wojciech Przybył MKF Wieliczka 4 4 1
4. Patryk Drewek AZS UG Gdańsk 4 4 1
5. Kacper Kędra Futsal Brzeg 3 4 1.33
6. Mateusz Mrowiec Gwiazda Ruda Ślaska 4 4 1
7. Igor Borowicz Rekord Bielsko-Biała 6 4 0.67
8. Michał Czubin MKF Wieliczka 4 3 0.75
9. Jacek Podgórski AZS UG Gdańsk 4 3 0.75
10. Maciej Salak Futsal Brzeg 3 3 1